Ovecler Demirdokum Kombi Servisleri
✅ YILLIK BAKIM YAPTIRMAYI UNUTMAYINIZ 0312 391 30 02✅

Ovecler Demirdokum KOMBİ SERVİSİ 0312 391 30 02

Ovecler Demirdokum Servisi Ankarada 20 Yılık Tecrübesiyle Siz mamaklılara Hizmet Vermektedir. Mamak Ovecler Demirdokum Servisi olarak Yıllardır Ankaranın Tüm Bölgelerine Hizmet Vermekteyiz. Evinizde Kullanmakta Olduğunuz Ovecler Demirdokum marka Cihazlarınızın Bakım ve Onarımı Ovecler Demirdokum Teknik Servis Olarak Yapmaktayız. Cihazlarınızın Yıllık Genel Bakımlarını Yaptırmayı Unutmayınız!!! Profesyonel Teknik servis ekibimizle daima yanınızdayız yapmanız gereken bizi aramak ve müşteri temsilcisi arkadaşlara servis talebinizi belirtmek İçin 0312 391 30 02-----0535 568 79 61 Mamak Ovecler Demirdokum Servisi :0312 391 30 02----0535 568 79 61 Kalisto kombi arıza kodları F1=Kalisto kombinizde aşırı ısınma prblemini belirtir Mamak Ovecler Demirdokum Servisi Arayınız. F2=kullanım suyu sıcaklığı Sensörü arızalıdır Mamak Ovecler Demirdokum Servisini arayınız. F3=Kalorifer Suyu Sensörü Arızası Çzüm için Mamak Ovecler Demirdokum Servisiniz Arayınız. F4=Ovecler Demirdokum Kalisto kombinin Çalışması anında gazın kesilmiş olduğu anlamına gelir Kombiyi Resetleyin Tekrarlarsa Mamak Ovecler Demirdokum Servisini arayınız. F5=Bacalı Ovecler Demirdokum kalisto kombilerdeBaca Çekişinin olmadığı ve kombinin kendini kapattığı anlamına gelir,Kalisto kombiniz 10 dakika sonra kendini resetler Arızanın düzelmemesi durumunda Mamak Ovecler Demirdokum Servisini arayınız. F7=Kalisto Kombinin su basıncı düşük anlamına gelir kalisto kombinin doldurma musluğunda basınç 1,5 bara gelene kadar basın Sorun Düzelmez ise Mamak Ovecler Demirdokum kombi Servisini Arayınız. !!!KALİSTO KOMBİLERDE CİHAZI RESETLEME YAZ KIŞ AYAR DÜĞMESİNİ (0) GETİRİLEREK YAPILIR!!!
 

Ovecler Demirdokum KOMBİ SERVİS HİZMETLERİ

demirdokum kombi servisi yetkilisi

Ovecler Demirdokum KOMBİ SERVİS KALİTESİ

Ovecler Demirdokum Kombi Servisi olarak profesyonel ekibimiz ile birlikte servis hizmeti sunar.

demirdokum hızlı servis

HIZLI SERVİS

Ovecler Demirdokum Kombi Servisi olarak servis ve bakım hizmetlerimizde tecrübeli teknisyenlerimiz ile sizlere en kısa sürede servis hizmeti vermektedir.

demirdokum orjinal parça

ORJİNAL PARÇA

Ovecler Demirdokum Kombi Servisi orjinal parça tedariğinde değişen tüm parçalar orjinaldir.

demirdokum garanti

BRÜLÖR SERVİSİ

Brülör servisi olarak hizmet kalitesi ve her bütçeye uygun fiyatlarla güven içerisinde bir kez daha Ovecler Demirdokum Kombi Servisimizi müşterilerimize sunmak isteriz.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇE